Nasza kadra

Acromion - wykwalifikowana kadra

Z roku na rok przybywa osób korzystających z usług fizjoterapeutów. To sprawia, że specjalista musi mieć w sobie gotowość nieustannego doskonalenia się – tak, aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom pacjentów i móc dobrze zadbać o ich potrzeby. Nasza kadra trenerów fizjoterapii wykazuje się holistycznym podejściem, dzięki czemu kursant jest w stanie uwzględnić całościowy obraz swojego pacjenta i dzięki temu dobrać najbardziej skuteczną metodę leczenia. Nasi trenerzy to specjaliści z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem, a także pasją – to właśnie dlatego organizowane przez nas szkolenia przynoszą tak dobre efekty!

Czytaj więcej...

Nauczyciele fizjoterapii z pasją

Jakimi wartościami kierują się nasi trenerzy? Fizjoterapia to dla nich nie tylko zawód, ale przede wszystkim życiowa pasja, która przyczyniła się do nieustannego poszerzania wiedzy i umiejętności, a także wdrażania najnowszych innowacji naukowych i technologicznych. Nauczyciele fizjoterapii z Acromion taką właśnie postawę przekazują swoim kursantom, którzy po zakończeniu szkolenia posiadają odpowiednią wiedzę teoretyczną, którą potrafią zastosować w praktyce.

Doświadczeni trenerzy – fizjoterapia w teorii i praktyce

Nasza kadra trenerów fizjoterapii wykazuje się takim podejściem, dzięki któremu przyswajanie wiedzy podczas szkolenia przychodzi naturalnie, a kursanci wynoszą z niego maksymalną ilość wiedzy. Nauczyciele w Acromion na co dzień są również praktykami, dlatego są w stanie przekazać przydatne wskazówki i udzielić nieoczywistych porad. To właśnie dlatego zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni fizjoterapeuci chętnie korzystają z organizowanych przez nas szkoleń.

Nauczyciele fizjoterapii z elementami osteopatii, chiropraktyki i wielu innych dziedzin

Nauczyciele fizjoterapii w Acromion zręcznie łączą wiedzę z tej dziedziny z elementami chiropraktyki, osteopatii, akupunktury, naturopatii i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Tak kompleksowe podejście do leczenia pozwala nie tylko zaadresować problem, z którym pacjent zgłasza się do gabinetu, ale także pozytywnie wpłynąć na jego jakość życia w sposób całościowy. Właśnie dzięki wszechstronności naszych trenerów fizjoterapii organizowane przez nas szkolenia są tak chętnie wybierane. Korzystają z nich nie tylko fizjoterapeuci, ale również masażyści, terapeuci manualni, osteopaci, naturopaci, chiropraktycy, a także studenci licznych kierunków medycznych. Trenerzy fizjoterapii z Acromion zawsze wykazują się indywidualnym podejściem do uczestników, stawiając na wysoką jakość kształcenia.