Dofinansowanie

Baza usług rozwojowych

Pomożemy Ci wypełnić wszystkie dokumenty ✅

Rozwój medycyny, a także zwiększająca się świadomość społeczeństwa w zakresie konieczności dbania o swoje zdrowie fizyczne warunkują wzmożone zainteresowanie usługami m.in. w zakresie terapii manualnej i fizjoterapii. Osoby świadczące pomoc w tych obszarach, a więc osteopaci, fizjoterapeuci, masażyści, chiropraktycy czy naturopaci, powinny stale dążyć do poszerzania kompetencji oraz zdobywania kolejnych doświadczeń.

Rozmaite kursy i szkolenia zwykle wymagają określonego wkładu finansowego, co dla części początkujących czy aspirujących medyków może okazać się dużym utrudnieniem. Z myślą o takich osobach powstała Baza Usług Rozwojowych. Dofinansowanie na realizację praktyk szkoleniowych pozwala zdobywać specjalistyczną wiedzę, nowe kwalifikacje oraz umiejętności, które współcześnie są niezwykle potrzebne na konkurencyjnym rynku pracy.

Baza Usług Rozwojowych – dofinansowanie

Baza Usług Rozwojowych to obszerny zbiór szkoleń, dzięki którym m.in. przedsiębiorcy, pracownicy ośrodków świadczeń medycznych oraz osoby prywatne mogą realizować określone cele edukacyjne i biznesowe. Obejmuje szereg zagadnień z zakresu medycyny oraz terapii manualnej, które są w stanie poszerzyć kompetencje uczestników np. w obszarze fizjoterapii.

Dbamy o to, aby realizowane przez nas kursy cechowały się holistycznym podejściem, uwzględniającym zarówno teoretyczną formę szkoleń, jak i podejście emocjonalne oraz społeczne. Dzięki temu możemy zapewnić wysoki poziom efektywności kursów, a także doskonałą atmosferę w ich trakcie. Nasi specjaliści w dziedzinie medycyny udzielają fachowego doradztwa w kwestii dofinansowań opcji dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych.

Baza Usług Rozwojowych – fizjoterapia

Baza Usług Rozwojowych to kompleksowa platforma skupiająca różnorodne oferty kursów, szkoleń, warsztatów i programów edukacyjnych dla osób chcących poszerzać kompetencje np. w zakresie terapii manualnej. Zbiór materiałów edukacyjnych oraz praktyk skierowany jest m.in. do wykwalifikowanych, a jednocześnie aspirujących osteopatów, fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktyków, naturopatów, terapeutów manualnych czy studentów kierunków medycznych.

Skorzystanie z opcji, jakie daje Baza Usług Rozwojowych, to doskonała możliwość do zdobywania nowych umiejętności, poszerzania wiedzy, rozwijania kompetencji i doskonalenia się w zakresie szeroko pojmowanej terapii manualnej.

Dofinansowanie a baza usług rozwojowych – nasze wsparcie

Od samego początku naszej działalności stawiamy na profesjonalną realizację praktyk szkoleniowych oraz fachowe doradztwo w kwestii uzyskiwania dofinansowań prowadzonych przez nas szkoleń. Jedną z możliwości, w ramach której można uzyskać dodatkowe środki na rozwój, jest Baza Usług Rozwojowych administrowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Baza skupia przedsiębiorstwa oferujące usługi szkoleniowe oraz edukacyjno-dydaktyczne. Platforma funkcjonuje dzięki finansowemu wsparciu z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Nasza pomoc w zakresie uzyskiwania dofinansowań umożliwia zdobycie niezbędnych środków finansowych na wzięcie udziału w szkoleniach.

Kontakt w sprawie dofinansowania – Baza Usług Rozwojowych

W przypadku jakichkolwiek pytań co do opisywanej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią warunki i wymagania określone przez BUR, a także dokładnie opiszą, jak skorzystać z dofinansowania.

Program realizowany przez Bazę Usług Rozwojowych dedykowany jest przede wszystkim podmiotom z sektora MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw). Natomiast możliwość skorzystania z dofinansowania mają także osoby prywatne (w wybranych województwach).

Baza Usług Rozwojowych to wartościowe narzędzie dla profesjonalistów działających w ramach służby zdrowia, takich jak osteopaci, fizjoterapeuci, masażyści, chiropraktycy, naturopaci, terapeuci manualni czy studenci kierunków medycznych. Dzięki zróżnicowanej ofercie szkoleń oraz wsparciu w uzyskiwaniu dofinansowań nasze przedsiębiorstwo jest kluczowym partnerem w doskonaleniu umiejętności kadry medycznej i podnoszeniu standardów opieki zdrowotnej.